تزئینات میز کنسول

میز کنسول چه در ورودی، چه در راهرو یا اتاق نشیمن باشد، بهترین راه برای نشان دادن سبک دکوراسیون منزل شما است. مهم نیست که کدام سبک دکوراسیون داخلی را انتخاب کنید، می‌توانید فقط در چند مرحله آسان یک میز کنسول زیبا و زرق و برق دار دکوره کنید.

میزهای کنسول قطعات مبلمان همه کاره ای هستند که برای نمایش تکه‌های خاصی از دکوراسیون منزل مناسب هستند. آنها به اندازه کافی طولانی هستند که تمام دکوراسیون‌های مورد علاقه خود را به نمایش می‌گذارند، اما بازهم در ورودی‌های باریک و اتاق‌های کوچک خوبجا نمی‌گیرند و فضای زیادی را به خود اختصاص می‌دهند.

  1. با دیوار پشت ‌کنسول شروع کنید

دیوار پشت میز کنسول فضای مناسبی برای جلب توجه به نحوه‌ی چیدمان شماست. یک نقاشی، آینه زینتی یا ترکیبی از قاب عکس‌ها را در دیوار پشت کنسول آویزان کنید تا بلافاصله نگاه مهمانان شما جلب شود و بدین ترتیب زمینه‌ای توجه به بقیه دکوراسیون میز ایجاد کنید.

  1. میز کنسول را روشن کنید

میز کنسول را با یک لامپ شیک، آویزهای دیواری روشن کنید. یا میز را بین لامپ‌های کف قرار دهید تا نور ملایمی‌به آن بتابد. این کار نه تنها دکوراسیون را روشن می‌کند بلکه به نور اتاق نیز می‌افزاید.

  1. انتخاب وسایل نقش اصلی در چیدمان

در حالی که انتخاب محتویات روی میز کنسول سلیقه‌ای است، اگر مردد هستید که چگونه می‌توانید آن را تزئین کنید می‌توانید از گیاهان، گلدان‌ها (با گل یا بدون گل)، قاب عکس، وسایل عتیقه، شمع و کاسه‌های و سرامیک‌های تزئینی استفاده کنید. قرار دادن چند کتاب نیز می‌تواند روشی عالی برای پر کردن فضای اضافی روی میز کنسول باشد. بدین ترتیب موارد مورد نظر خود را در طیف وسیعی از ارتفاعات و ابعاد و تنوع در جذابیت بصری انتخاب کنید.

  1. روی میز کنسول را خیلی شلوغ نکنید

یک عامل اصلی برای زیبایی دکوراسیون میز کنسول، جلوگیری از ازدحام زیاد بر روی و اطراف آن است. وقتی صحبت از طراحی دکوراسیون میز کنسول می‌شود، قطعاً کمتر بیشتر است. میز را با وسایل زیاد شلوغ نکنید. در عوض، مطمئن شوید که تعادل خوبی بین فضا و قطعات ایجاد شده است که از نظر بصری تسکین دهنده به نظر می‌رسند. این بدان معناست که حداقل ۲۵ درصد و حداکثر ۵۰ درصد مساحت میز کنسول باید خالی باشد.

  1. از ترکیب رنگ‌های همه پسند استفاده کنید

شما می‌توانید هنگام انتخاب وسایل برای قرار دادن روی میز کنسول، از پالت رنگ عمومی‌استفاده کنید. این به معنای نقاشی با مداد رنگی سختگیرانه یا وسواس برای زیبایی منحصر به فرد نیست، بلکه یک رویکرد انعطاف پذیر است که در آن وسایلی با رنگ‌های مکمل انتخاب می‌شوند.

منابع:

www.casaone.com
www.overstock.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید